subota, 29 mart 2014 20:03
Ocijeni ovaj članak
(4 votes)

Krupa - Tekstilac 2:1 (Foto)

Danas je u Krupi na Vrbasu odigran derbi susret Druge lige zapad između Krupe i Tekstilca iz Dervente. Obe ekipe su pokazale dopadljiv fudbal, a pobjednik je riješen u samom finišu utakmice.

Krupa je slavila sa 2:1 i tako izbila na čelo tabele. Meč je dosta dobro vodila sudijska trojka Gigović, Puvača, Bosančić, te kontrolor Radić Siniša iz Laktaša.

KRUPA - TEKSTILAC 2:1

15.minuta: Goolllllllllll Grešku gostujućeg igrača odbrane koji je promašio cijelu loptu koristi napadač domaćih Tomaš koji lobuje istrčalog Plisnića za prednost domaćih od 1:0.

35.minuta: Golman Tekstilca Dejan Plisnić reaguje odlično i paradom sprečava siguran pogodak Krupe. Mazalica je glavom gađao suprotni ugao.

45.minuta: Sporna situacija u kaznenom prostoru gostiju. Odlično je loptu primio Mazalica i krenuo prema golu ali ga je sapleo odbrambeni igrač Tekstilca. Sudija je ostao nijem.

45+1: Goooooool Vec u sljedećem napadu gosti stižu do izjednačenja 1:1. Goja je iskoristio nesmotrenost domaćih i iskosa sa desne strane prevario golmana domaćih. Kraj poluvremena 1:1.

88.minuta: Goooool. Krupa vodi 2:1. U finišu domaći stižu do prednosti golom Cvijanovića.